TITLE

DESCRIPTION

Psycholog

Aleksandra Podlaszewska

 

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie- specjalność psychologia kliniczna, a także absolwentem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe

Praktykę w pracy psychologa zdobyłam będąc stażystką w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale nerwic i psychoz. Równocześnie byłam wolontariuszem w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na oddziale neurologii

Kolejny etap to trzyletnie wychowawstwo w świetlicy socjoterapeutycznej i praca z trudną młodzieżą, która często wchodziła w konflikt z prawem, miała problem z używkami i zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi. Powyższe doświadczenie wiele mnie nauczyło i otworzyło oczy na problemy dzieci, które chciały postępować inaczej, ale brakowało im wsparcia ze strony dorosłych…

Pracując w fundacji i prowadząc wyżej wspomnianą świetlicę, rozpoczęłam współpracę z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i podjęłam zatrudnienie na stanowisku diagnosty.

Ciągle staram się poszerzać swoja wiedzę, ukończyłam wiele szkoleń min z zakresu wydawania opinii i orzecznictwa psychologicznego, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wspierania rozwoju dzieci z zaburzeniami i deficytami rozwojowymi, interwencji kryzysowej, przeciwdziałania psychomanipulacji w sektach. Jestem także kuratorem rodzinnym, aktualnie od trzech lat pracuję jako psycholog w szkole i przedszkolu.

   

Piotr Romanowski

 

Wykształcenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ukończyłem również Szkołę Trenerów BAZA (kurs podstawowy uznawany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w procesie certyfikacji trenerów) oraz 4-letnie Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie (przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty w podejściu systemowym).  

Doświadczenie zawodowe

Od samego początku moja aktywność zawodowa koncentrowała się wokół pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin w Lublinie,  Pogotowiu Opiekuńczym Nr 1 w Warszawie, Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie oraz Stowarzyszeniu dla Rodzin w Warszawie. Obecnie jestem zatrudniony w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu oraz Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz. Zgromadzone umiejętności i praktyka, pozwalają mi coraz skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom osób poszukujących wsparcia psychologicznego. Pracuję pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress