TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ PAPIESKI

W niedzielę 16 października mieliśmy okazję uczestniczyć w przepięknym subtelnym koncercie przygotowanym z okazji Dnia Papieskiego. Nad całością czuwały panie Helena Olkucka - dyrektor szkoły oraz Urszula Chrulska - nauczyciel muzyki i języka angielskiego. Uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania. Grali na skrzypcach i wiolonczeli, śpiewali i recytowali. Całość była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. W koncercie zaprezentowali się również uczniowie naszej klasy - Karol pięknie odczytał głos Boga zachwycając interpretacją, Aleksandra nakręciła wspaniały film- teledysk do piosenki cudownie zaśpiewanej przez Martynę. Bardzo dziękujemy wszystkim artystom za możliwość wysłuchania tak pięknego koncertu.