TITLE

DESCRIPTION

„Gdzie ta keja, a przy niej ten jacht…” – żagle 2017

Pod koniec klasy II po ciężkim roku pracy i nauki pojechaliśmy na w pełni zasłużony pięciodniowy wypoczynek na Mazury. Wybraliśmy się tam z klasą IIB oraz IIIB. Wyjazd na żagle, zorganizowany przez pana Krzysztofa, okazał się strzałem w dziesiątkę! Wiele się nauczyliśmy, świetnie się bawiliśmy, dużo lepiej się poznaliśmy i odpoczęliśmy od codzienności! Wiemy kto ma patent żeglarski, kto potrafi pływać, a kto cierpi na chorobę morską. Wiemy również kto świetnie gotuje, a kto woli zmywać, kto rozpali ognisko, a kto je zgasi. Nauczyliśmy się grać w taboo, pokera oraz niesamowite historie. Wiemy jak się stawia i jak opuszcza maszt, niektórzy z nas mieli również okazję posterować. To był udany wyjazd! Dobrze będziemy go wspominać. Liczymy na równie atrakcyjną wycieczkę za rok!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress