TITLE

DESCRIPTION

Trzecie miejsce w konkursie czytelniczym!

13 kwietnia 2016 roku w Gimnazjum nr 2 odbył się XVI konkurs czytelniczy, w którym brało udział dziewięć legionowskich gimnazjów oraz cztery licea. Uczniowie mieli za zadanie przeczytać sześć książek Agathy Christie. Jak się okazało nasi reprezentanci w składzie Karol, Sebastian oraz Norbert poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Dzięki swojemu zaangażowaniu i świetnej znajomości treści lektur wywalczyli trzecie miejsce. Nagrodę odebrali z rąk prezydenta Miasta Legionowo. Chłopcom z klasy IA serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Gratulacje składamy również szkołom, które zajęły pierwsze i drugie miejsce, zaś organizatorom tegorocznego konkursu, Gimnazjum nr 2,  dziękujemy za serdeczne przyjęcie i dobrą zabawę.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress